2XL odcinek 11, 12, 13
Odcinek 11: Agata z ulgą przestaje opiekować się Robertem. Czuje, że nie jest już potrzebna, skoro do Wielgosza przyjechała jego siostra, Zuza. Wbrew zaleceniom lekarza Robert przychodzi do pracy. Romans Bożeny i Adama kwitnie. Mężczyzna prosi Bożenę o jej numer telefonu. Laura ma coraz gorsze starcia z szefem. Nie poddaje się jednak. Postanawia zamieścić ogłoszenie na portalu randkowym. Bardzo szybko otrzymuje odpowiedź. Umawia się na drinka z przystojnym Filipem. Aby uporać się z narastającym stresem, Laura wypija o jeden kieliszek za dużo.


Odcinek 12: Laura nie może pogodzić się z informacją, że Filip okazał się facetem do wynajęcia. Niestety, będzie musiała pojawić się na ślubie Lilki bez partnera. Jurek i Bożena proponują dalsze poszukiwania. Umawiają się z Zabawską w klubie. Uważają, że to idealne miejsce do poznania mężczyzny. Agata namawia Laurę, żeby zatrudniła Filipa na zbliżający się ślub Lilki. Gdy Karol dowiaduje się, że Laura ma towarzysza na ślub, staje się zazdrosny. Agatę znowu odwiedza jej matka. Maria informuje córkę, że odeszła od męża.


Odcinek 13: Do Laury przychodzi pacjentka, która doprowadziła się do fatalnego stanu, zażywając tabletki odchudzające. Zabawska próbuje ją uratować. Bożena umawia się na randkę z Adamem. Dokłada starań, aby pięknie wyglądać. Na prośbę Roberta Agata postanawia porozmawiać z jego siostrą, Zuzą. Ta twierdzi, że Agata i Robert są dla siebie stworzeni i stara się pomóc ich miłości. Tymczasem Igor zdradza, że Alek podmienił probówki w laboratorium Agaty. W związku z tym Jarema musi zwolnić nieuczciwego pracownika.

1 Response
  1. Anonimowy Says:

    Kiedy dodajecie nowe opisy odcinków np. 14?