To nie koniec świata odcinek 10, 11, 12
Odcinek 10: Żona burmistrza, Nora, chce siłą zmusić Pawła do pozostania w mieście. Ula zaczyna planować ślub. Mówi matce o zaręczynach. Tymczasem Stanisław wyjechał do sanatorium i nie daje znaku życia. Janusz znów usiłuje się zbliżyć do Anki. Okłamuje dziewczynę, mówiąc, że został ranny, bo krowa go kopnęła. Gdy Szostakowska biegnie, by mu pomóc, Kazimierz ma problemy z sercem i traci przytomność. Irmina, która przyjechała odwiedzić Pawła, znajduje ojca Anki i ratuje go przed śmiercią. Postanawia zostać w Białej Podlaskiej na dłużej.


Odcinek 11: Irmina radzi Ance, by walczyła o miłość. Dziewczyna jedzie do Warszawy i spotyka się z Pawłem. Spędzają wieczór w klubie. Przed powrotem do Białej Podlaskiej Anka postanawia wyznać Anuszkiewiczowi miłość. Tymczasem Paweł zaczyna pracę w nowej firmie. Razem z Kamilą spotykają się z ich pierwszym klientem, piłkarzem Damianem. Nora odkrywa, że Sasza wcale nie jest tak niewinny, za jakiego się podaje. W pensjonacie rodziców Uli zjawia się Mirella, która załatwiła Stanisławowi wyjazd do sanatorium. Mówi Halinie, że mąż już do niej nie wróci.


Odcinek 12: Pijany piłkarz Damian staje się bohaterem skandalu. Kamila próbuje zmusić Pawła, by okłamał dziennikarzy, gdyż tylko w ten sposób mogą uratować reputację klienta. Halina wciąż nie może uwierzyć w zdradę Stanisława. Podejrzewa, że mąż został porwany przez Mirellę. Prosi o pomoc policjantkę Norę. Po aresztowaniu Darka jego ślub z Ulą staje pod znakiem zapytania. Tymczasem Darek, oskarżony o handel narkotykami, zostaje przewieziony do Lublina. Na prośbę Pawła jego obrony podejmuje się Anuszkiewicz senior, wzięty prawnik.

0 Responses