Na Wspólnej odcinek 1840, 1841, 1842
Odcinek 1840: Nadchodzi dzień pogrzebu Magdy. Jej rodzice proponują Igorowi, by Julka z nimi zamieszkała. Maks sprawdza dokumentację przetargu w urzędzie w Poręcie. Tymczasem Iza spotyka się ze Zdybicką, by omówić umowę o współpracę ich firm. Maks pojawia się nieoczekiwanie w chwili, gdy Brzozowska zamierza podpisać dokument. Zabrania mamie podpisania umowy. Borkowska obiecuje Jarkowi przyjść na jego pierwszy koncert. Po wywiadówce nauczycielka idzie na kawę z Bogdanem. Jarek dowiaduje się, że tata spędził kolejny wieczór z jego wychowawczynią.


Odcinek 1841: Igor chce zostać z Julką w mieszkaniu Magdy. Ewa i pani Żebrowska odradzają mu to, twierdząc, że wszystko tam będzie przypominało dziecku o matce. Iza musi niezwłocznie przygotować ofertę do przetargu. Jest wściekła, gdy Jerzy, który miał zająć się Klementynką, nie wraca ze spotkania autorskiego. Okazuje się, że pisarz ze swoim wydawcą mieli awarię samochodu i utknęli w pięknym wiejskim domu na odludziu. Bogdan zaprasza Jolę do opery. Kobieta z przyjemnością przyjmuje tę propozycję. Wieczorem Jarek z ukrycia podsłuchuje rozmowę nauczycielki z jego ojcem. Jest oburzony słysząc uczuciowe wyznania Borkowskiej.


Odcinek 1842: Po kilku dniach nieobecności Zuza odwiedza Ulę. Okazuje się, że dziewczynka pobiła koleżankę, która twierdziła, że Hofferowie już do niej nie przyjdą. Podczas rozmowy z pracownicą ośrodka Zuza dowiaduje się, że Ula wkrótce będzie mogła z nimi zamieszkać. Jerzy poważnie myśli o kupnie wiejskiego domu, w którym niedawno gościł. Maks i Zdybicka składają ofertę budowy kompleksu sportowego. Ilona proponuje młodemu Brzozowskiemu, by wspólnie to uczcili. Bogdan pyta syna, czy jest zakochany w nauczycielce. Jarek zaprzecza.

0 Responses