Na Wspólnej odcinek 1846, 1847, 1848
Odcinek 1846: Kinga nie akceptuje pomysłu Smolnego, by ustalać stawki pracowników zgodnie z ich zaangażowaniem. Jeszcze bardziej złości ją podwyżka dla Basi. Roztoccy poszukują opiekunki dla Kacperka. Agnieszka niespodziewanie daje Weronice kontakt do sprawdzonej osoby, zastrzegając, że jest to mężczyzna. Maria kupuje udziały kopalni diamentów na Syberii. Włodek obawia się, że ta inwestycja niesie zbyt duże ryzyko.


Odcinek 1847: Andrzej dowiaduje się od Michała, że Basia związała się ze Smolnym, który doprowadził Kingę do załamania nerwowego. Julka nie odstępuje Igora nawet na krok. Nowak zabiera córeczkę do pracy. Tego samego dnia Żebrowscy przychodzą odwiedzić wnuczkę. Kiedy dowiadują się, że Igor wyjeżdża z nią na trzy tygodnie w góry, są wstrząśnięci. Uważają, że Nowak odsuwa ich od dziecka. Chcą, by konsultował z nimi sprawy dotyczące Julki.


Odcinek 1848: Smolny wzywa Kingę na rozmowę. Przeszukuje jej ubranie, by upewnić się, że nie ma przy sobie dyktafonu. Następnie grozi Brzozowskiej konsekwencjami oczerniania go przed Basią. Adam nie darzy zaufaniem nowego opiekuna Kacperka, Maćka. Poucza go i nieustannie kontroluje. Zuza proponuje Kamilowi odwiedziny u Uli. Ten jednak pochłonięty jest czekającą go rozmową z Jakubowskim, wdowcem po pacjentce zmarłej podczas operacji.

0 Responses