Na dobre i na złe odcinek 551, 552, 553
Odcinek 551: Adam, wspólnie z Wiktorią, prowadzi kontrolne badania chorych, którzy testują nowy lek. A jedna z pacjentek - Anna - tuż po przyjeździe do szpitala pada ofiarą kradzieży. Leszek Wawrzyniak wyrywa kobiecie torebkę i zabiera próbkę leku. Po porodzie stan Pauli wciąż jest ciężki. Dziewczyna ma krwotok i Hana, ratując jej życie, musi wykonać kolejną operację. Tymczasem Ola - wbrew protestom Przemka - wraca do pracy w szpitalu, by dokończyć staż. A jej pierwszą pacjentką zostaje celebrytka i modelka Magda. Lekarka podejrzewa, że chora cierpi na anoreksję. Problem Magdy okazuje się jednak bardziej skomplikowany?

OGLĄDAJ ODCINEK 551: http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Na%20dobre%20i%20na%20z%C5%82e%20odcinek%20551

Odcinek 552: Beata - pacjentka, której lekarze musieli usunąć jelito - ma poważne komplikacje. Antybiotyk nie działa i stan chorej gwałtownie się pogarsza. W szpitalu zjawia się też Teresa - sąsiadka Klaudii, którą operuje Konica. Po udanym zabiegu, Rafał zaprasza stażystkę na wieczór w restauracji. A dziewczyna robi wszystko, by go oczarować. Wiktoria poznaje jedną z byłych dziewczyn Adama, która twierdzi, że? Krajewski jest ojcem jej dziecka. Tymczasem Sambor odkrywa, że doktor Consalida została zaproszona do konkursu na ordynatora chirurgii w Gorzowie - i ma pretensje, że to przed nim ukryła. Leszek Wawrzyniak spotyka się z Falkowiczem - i oznajmia, że wie, na czym polega "przekręt" ze Szwajcarami. A profesor ulega szantażowi i chce zapłacić za jego milczenie. Obaj mężczyźni szybko jednak zaczynają się kłócić, a po chwili dochodzi do groźnej eksplozji.

OGLĄDAJ ODCINEK 552: http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Na%20dobre%20i%20na%20z%C5%82e%20odcinek%20552

Odcinek 553: Okazuje się, że Kinga zabrała męża z miejsca wybuchu - tak, by uniknął spotkania z policją. A Falkowicz ma po wypadku poważne problemy z pamięcią. Wiktoria umawia się na rozmowę w sprawie pracy w Gorzowie i zgadza się, by na spotkanie zawiózł ją dawny kolega - Tomasz Rzepecki - którego spotyka przypadkiem w Leśnej Górze. W drodze dochodzi jednak do groźnego wypadku: doktor Consalida nieświadomie zjada truciznę? Paula szykuje się do wyjścia ze szpitala. Dziewczyna nie radzi sobie jednak z opieką nad noworodkiem i w końcu postanawia? podrzucić dziecko Hanie. Tymczasem na oddział trafia Maryla - kobieta, która zaszła w ciążę, by ratować chorą na białaczkę córkę.

OGLĄDAJ ODCINEK 553: http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Na%20dobre%20i%20na%20z%C5%82e%20odcinek%20553


0 Responses